Kotły stojące i wiszące c.o.

Obraz
Technika Grzewcza Hurtownia - grafika kategorii

W naszej ofercie znajdują się kotły stojące i wiszące o różnorodnych rozmiarach i parametrach technicznych. U nas dobierzesz urządzenie do każdego rodzaju budynku i wymiarów kotłowni — nawet jeśli masz bardzo mało miejsca na instalację. 

W sprzedaży posiadamy kotły o wysokiej niezawodności, trwałości i wydajności. Dodatkowo charakteryzuje je kompaktowość i łatwość w montażu. 

Wiemy jak ważna jest możliwość dopasowania kotła do parametrów istniejącej instalacji. Dzięki dostępności wielu serii produktów, z łatwością dobierzesz kocioł, który będzie współpracował z dowolną instalacją c.o. i wymiennikiem c.w.u.

Kotły dla wymagających klientów 

W ofercie HYDROSOLAR znajdziesz kotły w najwyższej klasie energetycznej, o podwyższonym standardzie, z wbudowaną automatyką pogodową i inteligentnymi sterownikami, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Kotły stojące i wiszące c.o. - oferta HYDROSOLAR

 • Gazowe kotły kondensacyjne jednofunkcyjne i dwufunkcyjne
 • Kotły olejowe 
 • Kotły elektryczne
 • Kotły na paliwo stałe
 • Osprzęt do kotłów 

Poznaj producentów

Wygodne zakupy, wiele możliwości

Obraz
Ikona produkty

Online na hydrosolar24.pl

 • dostępność 24/7
 • sprawdzanie dostępności i cen
 • śledzenie zamówień
 • historia zakupów
Kupuj online
Obraz
Ikona sklepu

W hurtowni SHI

 • 90 punktów w całej Polsce
 • ok. 3500 produktów dostępnych od ręki w każdej hurtowni
 • blisko Ciebie i Twoich inwestycji
Sprawdź adres hurtowni
Obraz
Ikona klienta

Sprzedaż doradcza

 • indywidualny opiekun
 • oferty szyte pod inwestycję 
 • kompletacja dostaw 
 • współpraca z projektantami 
Sprawdź telefony

Kotły gazowe, kotły na paliwo stałe, kotły olejowe… I o wiele więcej ! 

Dzięki współpracy z aż 13 renomowanymi producentami, nasza oferta kotłów grzewczych jest bardzo szeroka. Znajdziesz w niej zarówno kotły na różne paliwa (kotły gazowe i olejowe, kotły na paliwo stałe, kotły elektryczne), jak również kotły w różnych cenach, rozmiarach i o różnorodnych parametrach technicznych, które dopasujesz do każdej instalacji c.o.

Wiemy, że spotykasz się z różnymi oczekiwaniami klientów! Dlatego u nas znajdziesz zarówno proste w obsłudze kotły gazowe kondensacyjne (jedno- i dwufunkcyjne), elektryczne czy na paliwo stałe, jak i kotły dla wymagających klientów, czyli te z możliwością sterowania, przystosowane do współpracy z bardziej skomplikowaną instalacją grzewczą np. fotowoltaiką i pompą ciepła. 

Montujesz kotły w nowoczesnych budynkach i domach, w których atrakcyjny design kotła ma znaczenie? W ofercie HYDROSOLAR znajdziesz kotły gazowe o oryginalnym, estetycznym wyglądzie np. czarne lub szklane do montażu w łazience lub kuchni. 

Pamiętaj, że w doborze odpowiedniego urządzenia do ogrzewania domu lub przygotowującego ciepłą wodę użytkową, zawsze możesz liczyć na wsparcie naszego doradcy technicznego lub inżyniera OZE (dofinansowania). Doradzi Ci, które rozwiązanie ma najlepsze osiągi pod kątem spalania gazu, przez co użytkownik oszczędzi na kosztach ogrzewania. 

Pakiety kotłowe HYDROSOLAR - znaczne oszczędności 

Kupując u nas kocioł nie musisz szukać pozostałych elementów instalacji, które najefektywniej sprawdzą się w pracy z danym urządzeniem. Możesz skorzystać z pakietów kotłowych dostępnych w HYDROSOLAR. To rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas, a także będziesz w stanie zaproponować klientowi atrakcyjną cenę montażu.

W zależności od charakterystyki instalacji, możesz samodzielnie dobrać, co znajdzie się w pakiecie kotłowym. Mamy do wyboru kilka opcji: z podgrzewaczem, zestawami lub elementami kominowymi, czujnikiem temperatury cwu, automatyką. W pakietach kotłowych polecamy w szczególności urządzenia Vaillant ecoTEC pure oraz DeDietrich seria MPX Compact.

Zadbaj o bezpieczeństwo instalacji centralnego ogrzewania

Nieważne, czy w HYDROSOLAR wybrałeś kocioł gazowy, czy kocioł olejowy, możesz być pewien dalszej fachowej opieki. Współpracujemy z firmami z całej Polski zajmującymi się profesjonalnym uruchomieniem i serwisem kotłów. Niezależnie czy wybierzesz ogrzewanie gazowe, elektryczne czy na paliwa stałe. Możesz liczyć na ich wiedzę, doświadczenie i wsparcie o każdej porze dnia i nocy — kwestie bezpieczeństwa są dla nas ważne, dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi specjalistami. 

Nie ma tu tego, czego szukasz?