Narzędzia do klimatyzacji

Obraz
Klimatyzacja

Montaż klimatyzacji wymaga posiadania dobrych narzędzi. Takich, które są trwałe, wytrzymałe i pomogą skrócić czas montażu oraz konserwacji.

Narzędzia serwisowe w Hydrosolar - co potrzebne

Narzędzia potrzebne na co dzień każdemu instalatorowi mogą się różnić. Przykładowy zestaw narzędzi, które znajdziesz w HYDROSOLAR zawiera m.in. klucze dynamometryczne, pompę próżniową, zaworki serwisowe, stację odzysku czynnika chłodniczego, manometry serwisowe, węże ciśnieniowe, butle do odzysku czynnika, preparaty wykrywania nieszczelności, mierniki elektroniczne. Wysokiej jakości sprzęt serwisowy zarówno ułatwi i przyspieszy Twoją pracę, jak i będzie Ci towarzyszył w wielu instalacjach, na wielu inwestycjach.

Wygodne zakupy, wiele możliwości

Obraz
Ikona produkty

Online na hydrosolar24.pl

 • dostępność 24/7
 • sprawdzanie dostępności i cen
 • śledzenie zamówień
 • historia zakupów
Kupuj online
Obraz
Ikona sklepu

W hurtowni SHI

 • 90 punktów w całej Polsce
 • ok. 3500 produktów dostępnych od ręki w każdej hurtowni
 • blisko Ciebie i Twoich inwestycji
Sprawdź adres hurtowni
Obraz
Ikona klienta

Sprzedaż doradcza

 • indywidualny opiekun
 • oferty szyte pod inwestycję 
 • kompletacja dostaw 
 • współpraca z projektantami 
Sprawdź telefony

HYDROSOLAR - najlepsze narzędzia do montażu klimatyzacji

W naszych hurtowaniach SHI oraz na www.hydrosolar24.pl mamy narzędzia do prac montażowych i serwisowych: pomp ciepła i systemów klimatyzacyjnych. Specjaliści HYDROSOLAR pomogą Ci w dobraniu zestawu narzędzi, który spełnia wymagania UDT. Narzędzia serwisowe z naszej oferty pozwolą Ci na skuteczną diagnozę instalacji  i szybkie usunięcie usterek czy nieszczelności. 

W układach chłodniczych liczy się jakość

Dobór odpowiednich akcesoriów i narzędzi do klimatyzatorów wpływa na szybkość i wydajność Twojej pracy. Zestaw narzędzi powinien być na tyle uniwersalny, byś mógł swobodnie prowadzić prace montażowe, czy serwisowe z możliwie największą liczbą urządzeń. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakupie akcesoriów, nasi doradcy służą pomocą. Każdy nich pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz do sprawnego serwisowania urządzeń chłodniczych. 

Narzędzia do klimatyzacji + Bluetooth - nowoczesna alternatywa

Dla wygody pracy nowoczesne narzędzia do klimatyzacji są często zasilane akumulatorowo. Łączą się ze sobą za pomocą Bluetooth, co automatyzuje procesy serwisowe. W ofercie HYDROSOLAR dostępne są również tradycyjne analogowe urządzenia.

HYDROSOLAR - wszystko dla instalatora

W HYDROSOLAR znajdziesz wyłącznie produkty najlepszej jakości, z których będziesz mógł bez problemu korzystać przez długi czas. Każdy produkt pochodzi wyłącznie od sprawdzonych producentów, gwarantujących jakość materiałów i wykonania.  Jeżeli zależy Ci na precyzji i dokładności pracy, sprzęt serwisowy dostępny w HYDROSOLAR z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, co kupujesz? Nasi specjaliści przekażą ci szczegółowe dane i opowiedzą o zaletach każdego urządzenia.

W razie jakichkolwiek pytań polecamy kontakt z naszymi ekspertami: kontakt

Zapraszamy do naszych hurtowni SHI lub na www.hydrosolar24.pl 

 

Nie ma tu tego, czego szukasz?