Rury preizolowane elastyczne

Obraz
Technika Grzewcza Hurtownia - grafika kategorii

Trwałość i wydajność instalacji grzewczej to najważniejsze zagadnienia, o które troszczą się zarówno instalatorzy, jak i ich klienci.

Zainstalowanie wysokiej jakości rur preizolowanych pozwala wyeliminować przyszłe usterki, związane z systemem grzewczym lub chłodniczym. 

W ofercie HYDROSOLAR znajdziesz produkty wykonane z wysokiej jakości tworzyw, pozwalających ograniczyć straty ciepła do minimum.

W ofercie hurtowni HYDROSOLAR znajdziesz:

 • rury preizolowane
 • złączki do rur preizolowanych
 • osprzęt do rur preizolowanych

Rury preizolowane - poznaj producentów:

Wygodne zakupy, wiele możliwości

Obraz
Ikona produkty

Online na hydrosolar24.pl

 • dostępność 24/7
 • sprawdzanie dostępności i cen
 • śledzenie zamówień
 • historia zakupów
Kupuj online
Obraz
Ikona sklepu

W hurtowni SHI

 • 90 punktów w całej Polsce
 • ok. 3500 produktów dostępnych od ręki w każdej hurtowni
 • blisko Ciebie i Twoich inwestycji
Sprawdź adres hurtowni
Obraz
Ikona klienta

Sprzedaż doradcza

 • indywidualny opiekun
 • oferty szyte pod inwestycję 
 • kompletacja dostaw 
 • współpraca z projektantami 
Sprawdź telefony

Konstrukcja rury preizolowanej

 • wewnętrzna rura przewodowa:
 • pojedyncza (do zastosowań chłodniczych, grzewczych lub do wody pitnej),
 • podwójna (np. zasilanie i powrót wody grzewczej lub c.w.u. i cyrkulacja),
 • poczwórna (np. zasilanie i powrót wody grzewczej oraz c.w.u. i cyrkulacja),
 • warstwa izolacyjna,
 • rura osłonowa.

Co potrzebujesz do instalacji rur preizolowanych?

Instalacja, w której wykorzystujemy rury preizolowane wymaga zastosowania akcesoriów takich jak: złączki przyłączeniowe czy końcówki gumowe.  
W rozbudowanych instalacjach również kolana czy trójniki. W HYDROSOLAR znajdziesz wszystkie elementy, niezbędne do montażu Twojej instalacji.

Potrzebujesz wsparcia w skompletowaniu wszystkich elementów do instalacji z rur preizolowanych?  Nasi pracownicy chętnie Ci w tym pomogą, szybko znajdą produkt, który potrzebujesz. Pomogą też dobrać produkt zastępczy.

Co wyróżnia nasze produkty?

Doskonała jakość, solidność, trwałość. Te cechy muszą mieć produkty, by znaleźć się w ofercie HYDROSOLAR. Dostępne w hurtowniach rury, złączki, kształtki i akcesoria wykonane są z materiałów o dużej wytrzymałości. Każdy produkt powstaje zgodnie z rygorystycznymi normami oraz objęty jest gwarancją producenta. 

Prosty montaż

Nie tylko jakość liczy się w pracy instalatora. Ważny jest też czas. Dlatego, jeśli kompletujesz zestaw do montażu rur preizolowanych w HYDROSOLAR masz pewność, że będzie logiczny i prosty do montażu.

Hurtownia instalacyjna w całej Polsce

Jesteśmy jedną z największych hurtowni instalacyjnych, a nasze punkty SHI zlokalizowane są w całej Polsce. W naszej ofercie znajdziesz produkty, których potrzebujesz. 

Masz problem z montażem? Nie wiesz, jakie materiały wybrać do swojej instalacji? Nasz opiekun klienta z chęcią Ci doradzi. Dowiedz się więcej, byś miał prosty montaż, bez niepotrzebnych niespodzianek.  

Nie ma tu tego, czego szukasz?

Jakie zastosowanie mają rury preizolowane elastyczne?

Rury preizolowane elastyczne mają szerokie zastosowanie w różnych instalacjach, gdzie wymagana jest minimalizacja wymiany ciepła. Są idealne do przesyłania czynnika grzewczego lub chłodniczego w systemach grzewczych i chłodniczych. Elastyczność i możliwość dostosowania do różnych tras czyni je również doskonałymi do zastosowań w trudno dostępnych miejscach i tam, gdzie tradycyjne rury byłyby trudne do zastosowania. Dzięki specjalnej konstrukcji naszych rur preizolowanych elastycznych możliwe jest znaczne skrócenie czasu montażu, eliminacja zbędnych złączy i optymalne ułożenie rurociągu.

Złączki do rur preizolowanych — dlaczego nasza oferta?

Nasza oferta złączek do rur preizolowanych oraz rur preizolowanych elastycznych jest naprawdę szeroka. Dzięki temu z pewnością odnajdziesz rozwiązanie odpowiednie do charakteru Twojej pracy. Spore znaczenie dla naszych klientów ma także możliwość skorzystania z fachowego wsparcia zatrudnionych u nas doradców. Technika grzewcza to bowiem nasza specjalizacja i mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie. 

Pamiętaj również o tym, że oferujemy rury preizolowane elastyczne od wyłącznie cenionych marek. Z produktów tych firm zadowoleni są zarówno nasi klienci, jak i końcowi użytkownicy. Kupują u nas między innymi: instalatorzy, projektanci, architekci, a także firmy wykonawcze, generalni wykonawcy oraz firmy wykończeniowe. Atutem naszej oferty jest także błyskawiczna realizacja zamówień. W sytuacji, gdybyś miał jakiekolwiek pytania, koniecznie napisz do nas lub zadzwoń. Nasza hurtownia instalacyjna ekspresowo odpowiada na wszelkie zapytania. Zaletą naszej hurtowni jest również natychmiastowa realizacja zamówień. Szanujemy bowiem czas naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami w przypadku, gdyby interesowały Cię złączki do rur preizolowanych i miałbyś jakieś pytania, a także do składania zamówień.