Baterie łazienkowe i osprzęt do baterii

Obraz
Technika sanitarna HYDROSOLAR

Nowocześni architekci wnętrz i instalatorzy sanitarni wiedzą, że to detale decydują o funkcjonalności łazienki. Klienci często nie doceniają wagi armatury, stawiając aspekty wizualne ponad użyteczność. 

Jednak dobrze dobrane baterie łazienkowe mogą nie tylko dać Twoim klientom oszczędność wody, ale też zwiększą codzienny komfort użytkowania łazienki (np. poprzez zapewnienie precyzyjnej regulacji temperatury, łatwość dbania o czystość, bezawaryjność). 

Klienci docenią to polecając Twoje usługi innym. Dlatego poza cechami takimi jak kolor i wykończenie, weź pod uwagę aspekty funkcjonalne takie jak:

 • materiał, z którego wykonana jest bateria,
 • regulacja temperatury wspierana np. termostatem, ogranicznikiem,
 • napowietrzenie wody za pomocą np. aeratora, 
 • zasięg wylewki stałej, 
 • średnica głowicy, etc.

W naszej ofercie znajdą Państwo designerską armaturę o nowoczesnej estetyce w kolorach, które wpasują się w dowolne aranżacje projektów łazienek, np.: czarny matowy, chrom, złoty, grafit, etc. o różnorodnych kształtach (np. w kształcie rozety, okrągłej rozety), do montażu poziomego lub pod kątem, etc.

Baterie i osprzęt do baterii - oferta HYDROSOLAR

W ofercie HYDROSOLAR znajdziesz doskonałe, praktyczne, a zarazem nowoczesne baterie sanitarne z przeznaczeniem do umywalek, wanien, strefy prysznica i innych produktów w zakresie ceramiki. To niezbędne elementy każdej łazienki, kuchni czy pomieszczenia gospodarczego. 

W naszym sklepie wybierzesz spośród bogatej oferty produktów wyłącznie od sprawdzonych producentów. W HYDROSOLAR znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zaprojektowania i instalacji łazienki, by była ona w pełni funkcjonalna. Sprawdź naszą ofertę i wybieraj najlepsze baterie i akcesoria, jakich potrzebujesz:

 • baterie umywalkowe,
 • osprzęt do baterii,
 • baterie wannowe,
 • baterie zlewozmywakowe,
 • baterie bidetowe,
 • baterie natryskowe,
 • baterie termostatyczne.

6 elementów doskonałych baterii łazienkowych według HYDROSOLAR 

Często przy wyborze baterii łazienkowych i innych akcesoriów klienci kierują się pierwszym wrażeniem. Warto jednak zwrócić ich uwagę na dodatkowe aspekty, które w trakcie użytkowania mogą okazać się kluczowe:

 1. estetyka baterii vs łatwość dbania o jej czystość,
 2. solidność wykonania  i bezawaryjność,
 3. funkcjonalność i intuicyjność użytkowania,
 4. ekologia i oszczędność wykorzystania wody,
 5. wymienne elementy  i łatwość ich wymiany,
 6. gwarancja- u nas nie musisz sprawdzać, ponieważ wszystkie produkty HYDROSOLAR ją posiadają.

Specjalista doradzi

Masz wątpliwości co do wyboru rozwiązania najlepiej odpowiadającego realizowanej przez Ciebie inwestycji? Polecamy kontakt z naszym doradcą klienta. Każdy z nich odpowie na wszystkie pytania i zaproponuje rozwiązania dokładnie odpowiadające potrzebom tworzonego lub implementowanego przez Ciebie projektu łazienki. 

Podpowiedzą w kwestii wyboru baterii i dobiorą wszystkie pozostałe akcesoria, których potrzebujesz. Przekonaj się już dziś.

Salony Elements – prosta droga do wymarzonej łazienki

Salony łazienek ELEMENTS to oferta najlepszych rozwiązań i produktów sanitarnych oraz płytek ceramicznych renomowanych polskich i światowych producentów. 

Inspiracja
Ekspozycje w naszych salonach to gotowe aranżacje łazienek, wykonane w oparciu o najnowsze, światowe trendy. Realizujemy projekty we współpracy z architektami, instalatorami i inwestorami. 

Doradztwo
Nasze zespoły sprzedaży to specjaliści w branży sanitarnej. Zapewniamy profesjonalne wsparcie przy planowaniu i wyborze elementów wyposażenia. 

Nie tylko łazienka
Elements to także kompleksowa oferta OZE, klimatyzacji, wentylacji i systemów ogrzewania. To synergia rozwiązań dla nowoczesnych i energooszczędnych domów. 

Odwiedź jeden z salonów Elements. Znajdziesz je w największych miastach w Polsce.

Elements Show

Wygodne zakupy, wiele możliwości

Obraz
Ikona produkty

Online na hydrosolar24.pl

 • dostępność 24/7
 • sprawdzanie dostępności i cen
 • śledzenie zamówień
 • historia zakupów
Kupuj online
Obraz
Ikona sklepu

W hurtowni SHI

 • 90 punktów w całej Polsce
 • ok. 3500 produktów dostępnych od ręki w każdej hurtowni
 • blisko Ciebie i Twoich inwestycji
Sprawdź adres hurtowni
Obraz
Ikona klienta

Sprzedaż doradcza

 • indywidualny opiekun
 • oferty szyte pod inwestycję 
 • kompletacja dostaw 
 • współpraca z projektantami 
Sprawdź telefony

Baterie i oszczędności - czy to się łączy?

Perlatory i głowice do baterii łazienkowych- sprawny przepływ wody i mniejsze zużycie

Zastosowanie takich akcesoriów jak głowica termostatyczna lub głowica ceramiczna, a także perlatorów i aeratorów pomoże Twoim klientom zmniejszyć zużycie wody. Jeśli projektujesz wnętrza, które spełniają wymogi zrównoważonego rozwoju, ten argument będzie dla Ciebie szczególnie ważny. Perlatory i aeratory napowietrzają wodę. 

Tak zwiększają jej objętość, przez co wypływ wody jest mniejszy, a komfort użytkowania dla Twoich klientów pozostaje bez zmian. Głowice do baterii łazienkowych z kolei odpowiadają za regulowanie strumienia wody, szczelność armatury oraz mieszanie i oddzielanie wody ciepłej i zimnej.

Baterie bezdotykowe w domu?

Baterie bezdotykowe są rozwiązaniem stosowanym nie tylko w miejscach publicznych, ale coraz częściej w domach. Dlaczego? Są estetyczne, higieniczne i wygodne. Dzięki zastosowaniu baterii bezdotykowej zmniejszasz ryzyko przenoszenia bakterii i wirusów. Baterie tego typu pozwalają także na oszczędność wody i zapewniają dużą wygodę użytkowania. Działają dzięki zastosowaniu czujnika na podczerwień.

Nie masz konieczności wymiany całej baterii?

Nie zawsze wymiana baterii jest konieczna czy nawet wskazana. Producenci w większości przypadków zapewniają części zamienne. Dzięki temu niewielkim nakładem środków i sił zyskasz ponownie pełną funkcjonalność tego elementu. W ofercie HYDROSOLAR dysponujemy częściami zamiennymi do baterii zarówno umywalkowych, bidetowych, wannowych, jak i prysznicowych.

Jeśli szukasz elementów do wykończenia i wyposażenia łazienki - sprawdź ofertę HYDROSOLAR na HYDROSOLAR24.pl oraz w jednej z samoobsługowych hurtowni SHI: sprawdź najbliższą.

Chcesz zobaczyć baterie i sprawdzić ich funkcjonalność przed dokonaniem wyboru, lub zaprosić klienta do wspólnego dokonania wyboru po uprzednich oględzinach różnorodnych baterii? Zapraszamy do naszych salonów Elements, w których nie tylko możesz zobaczyć różnorodne baterie, ale także zainspirować się aranżacją łazienek według najnowszych trendów przygotowaną przez naszych ekspertów.

 

Nie ma tu tego, czego szukasz?