Wanny i brodziki

Obraz
Technika sanitarna HYDROSOLAR

Wybór idealnej wanny i brodzika w HYDROSOLAR jest prosty: produkty najlepszych polskich i światowych producentów, najlepszy design i wysoka jakość - to wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Doradcy HYDROSOLAR poznają Twoje potrzeby i pomogą wybrać najlepsze rozwiązania do strefy kąpielowej. 

Wanny wolnostojące lub do zabudowy, a także nowoczesne brodziki znajdziesz w strefie on-line oraz w naszych hurtowniach. Oferujemy wanny i brodziki wykonane z różnorodnych materiałów m.in. akryl, konglomerat, stal.

Wanny i brodziki w ofercie HYDROSOLAR

Wybieraj spośród pełnej gamy wanien owalnych, wolnostojących, prostokątnych i geometrycznych. Dobierz obudowę, parawan nawannowy, potrzebny osprzęt i akcesoria.  Gwarantujemy wysoką jakość produktów i terminową realizację zamówienia!

Wanny, które u nas znajdziesz:

 • wanny owalne, wolnostojące, przyścienne, prostokątne, geometryczne,
 • obudowy do wanien, 
 • nośniki styropianowe, obudowy podpłytkowe,
 • parawany nawannowe,
 • osprzęt do wanien,
 • wanny z hydromasażem,
 • wanny SPA domowe i ogrodowe.

Brodziki, w naszej ofercie:

 • brodziki prostokątne, kwadratowe, półokrągłe, asymetryczne i pięciokątne,
 • stelaże do brodzików,
 • obudowy do brodzików, 
 • nośniki styropianowe,
 • osprzęt do brodzików.

Salony Elements – prosta droga do wymarzonej łazienki

Salony łazienek ELEMENTS to oferta najlepszych rozwiązań i produktów sanitarnych oraz płytek ceramicznych renomowanych polskich i światowych producentów. 

Inspiracja
Ekspozycje w naszych salonach to gotowe aranżacje łazienek, wykonane w oparciu o najnowsze, światowe trendy. Realizujemy projekty we współpracy z architektami, instalatorami i inwestorami. 

Doradztwo
Nasze zespoły sprzedaży to specjaliści w branży sanitarnej. Zapewniamy profesjonalne wsparcie przy planowaniu i wyborze elementów wyposażenia. 

Nie tylko łazienka
Elements to także kompleksowa oferta OZE, klimatyzacji, wentylacji i systemów ogrzewania. To synergia rozwiązań dla nowoczesnych i energooszczędnych domów. 

Odwiedź jeden z salonów Elements. Znajdziesz je w największych miastach w Polsce.

Elements Show

Wygodne zakupy, wiele możliwości

Obraz
Ikona produkty

Online na hydrosolar24.pl

 • dostępność 24/7
 • sprawdzanie dostępności i cen
 • śledzenie zamówień
 • historia zakupów
Kupuj online
Obraz
Ikona sklepu

W hurtowni SHI

 • 90 punktów w całej Polsce
 • ok. 3500 produktów dostępnych od ręki w każdej hurtowni
 • blisko Ciebie i Twoich inwestycji
Sprawdź adres hurtowni
Obraz
Ikona klienta

Sprzedaż doradcza

 • indywidualny opiekun
 • oferty szyte pod inwestycję 
 • kompletacja dostaw 
 • współpraca z projektantami 
Sprawdź telefony

Wanna czy brodzik - Oferta HYDROSOLAR

Wanna czy brodzik prysznicowy - to jeden z kluczowych wyborów dokonywanych podczas projektowania łazienki w prywatnych inwestycjach budowlanych, hotelach, budownictwie mieszkaniowym, a także coraz częściej w nowoczesnych przestrzeniach biurowych. Ich dobór zależy od oczekiwań inwestorów, ilości dostępnej przestrzeni, jak również od możliwości montażowych. 

W naszej ofercie znajdziesz zarówno wanny o standardowym prostokątnym kształcie, jak również wanny owalne i geometryczne, wolnostojące i do zabudowy. Do strefy prysznica oferujemy brodziki półokrągłe, prostokątne i kwadratowe, z zastosowaniem antypoślizgowych materiałów, o wysokiej trwałości oraz odporności na uszkodzenia. 

Wszystkie produkty, dostępne w HYDROSOLAR mają gwarancję i wymagane certyfikaty. Dzięki temu masz pewność jakościowego wykończenia łazienki dla Twojego klienta.

Jaką wannę wybrać?

Wanna owalna

Wanna owalna to najbardziej popularny wybór, ze względu na wygodę użytkowania i funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne wanny owalne: zarówno wolnostojące, jak i przyścienne czy do zabudowy. Oferujemy wanny owalne w dowolnych rozmiarach, dopasowane do mniejszych powierzchni (np. gdy wyposażasz studio czy kawalerkę dla swojego klienta) lub dużych pomieszczeń (np. w przestrzeniach o designie industrialnym, o charakterze premium).

Wanny wolnostojące

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wanien wolnostojących: owalne, prostokątne i o nieregularnych kształtach, w różnorodnych wymiarach. Wanna wolnostojąca to wybór dla klientów, którzy doceniają atrakcyjny, nowoczesny design, a także dysponują odpowiednią powierzchnią łazienki. 

Często w nowoczesnych projektach przestrzeni wanny wolnostojące znajdują się w centrum pomieszczenia i stają się mocnym wyróżnikiem łazienki klienta. Dostępne modele wanien wolnostojących zobaczysz i wybierzesz wspólnie ze swoim klientem w jednym z naszych salonów Elements.

Obudowa wanny i krawędzi wanny

Zarówno architekci, jak i instalatorzy sanitarni, wiedzą, że montaż i obudowa wanny, a także wykończenie krawędzi stanowią o finalnym efekcie wizualnym i estetyce łazienki. Szczególnie montaż wanien geometrycznych, które coraz częściej wybierają architekci dla wymagających klientów, może być wyzwaniem dla instalatora. Dlatego podczas wyboru tych elementów warto wybrać się do salonu Elements lub skonsultować się z naszym doradcą.

Parawan nawannowy

Jako architekt lub instalator szukasz dla klienta rozwiązania, które pozwoli zwiększyć funkcjonalność wanny (zmniejszy zachlapania łazienki, pozwoli wygodniej korzystać z opcji prysznica w wannie, etc.)? Sprawdź estetyczne, nowoczesne parawany nawannowe, które sprawdzą się nie tylko w łazienkach o mniejszych powierzchniach, ale również wśród klientów, którzy cenią sobie funkcjonalność. 

W naszej ofercie znajdziesz parawany harmonijkowe, teleskopowe lub składane, w nowoczesnej kolorystyce i designie.

A może brodzik? 

Brodziki- stylowe i dopasowane do wymiarów

Brodzik to rozwiązanie stosowane często w sanitariatach, hotelach, a także w nowoczesnych przestrzeniach biurowych.  W HYDROSOLAR znajdziesz brodziki prostokątne, kwadratowe i półokrągłe o różnorodnych wymiarach, dopasowane do potrzeb prywatnych i komercyjnych inwestycji budowlanych. W naszym sklepie kupisz również stelaże do brodzików, obudowy do brodzików i cały potrzebny osprzęt. Skompletuj swoje zamówienie już teraz

Wybierz HYDROSOLAR - pomożemy Ci dobrać idealną wannę lub brodzik dla Twojego klienta

Nie wiesz, na jakiego producenta się zdecydować? Potrzebujesz porady? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Skorzystaj z naszej platformy HYDROSOLAR24.pl i zrób zakupy kiedy tylko chcesz. Zapraszamy również do naszych samoobsługowych hurtowni — jest ich ponad 90 w całej Polsce.

A dla stałych klientów - instalatorów mamy ceny specjalne: program Hydronova.

 

Nie ma tu tego, czego szukasz?