Kariera w Hydrosolar

Hydrosolar to ponad 30 lat rozwoju, nowych szans i sukcesów. Ciągle się rozwijamy, a kluczowym elementem tego procesu są ludzie. W naszym zespole cenimy zarówno doświadczenie, wiedzę specjalistyczną i umiejętności fachowe, jak również ambicję, innowacyjne i twórcze podejście do wykonywanej pracy, otwartość na nowe doświadczenia oraz kreatywność.

Masz takie cechy? 

Jeśli do tego cenisz sobie samodzielność, przejawiasz inicjatywę w działaniu i umiejętności brania steru we własne ręce - idealnie pasujesz do naszej ekipy. Damy Ci szansę nieustannego rozwoju i poszerzania horyzontów. Pozwól, by Twoja wiedza i umiejętności znalazły uznanie w oczach naszych klientów.

kariera - sięgamy coraz dalej

Aktualne oferty pracy:

Specjalista Ds. Ofertowania Inwestycyjnego - Technika wentylacyjna i klimatyzacja.
Sękocin Nowy, Województwo Mazowieckie
Specjalista Ds. Technicznych - branża grzewcza i instalacyjna
Sękocin Nowy, Województwo Mazowieckie
Specjalista ds. handlowych
Oświęcim, Województwo Małopolskie
Przedstawiciel handlowy
Białystok, Województwo Mazowieckie
Handlowiec
Białystok, Województwo Mazowieckie

Praca w Grupie Hydrosolar to zawsze:

Obraz
Kreatywność
Stabilność zatrudnienia
Obraz
Ikona klienta
Ubezpieczenie na życie
Obraz
Opieka medyczna
Prywatna opieka medyczna
Obraz
Benefity
Dofinansowanie zajęć sportowych
Obraz
Rozwój
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Obraz
Inwestycja 
w kompetencje
Dofinansowanie nauki języków
Obraz
Info

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

1

Etap 1 Analiza aplikacji

Badamy zbieżność kandydatów z: 

  • oczekiwaniami zespołu
  • wymaganymi kompetencjami 
  • wymaganiami na dane stanowisko

Jak się przygotować do etapu 1?

Zwróć uwagę na przejrzystość CV, upewnij się, że zawarte w nim doświadczenie jest adekwatnie do stanowiska. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

2

Etap 2 Rozmowa kwalifikacyjna

Umawiamy się na spotkanie w siedzibie firmy lub w formie on-line. Podczas rozmowy weryfikujemy wiedzę techniczna i umiejętności, potrzebne na danym stanowisku. Możemy poprosić Cię o wypełnienie testów umiejętności, językowych lub znajomości oprogramowania np. Excela.

Jak się przygotować do etapu 2?

Przygotuj się do przedstawienia doświadczenia zawodowego oraz do powiedzenia nam o swoich oczekiwaniach wobec nas.Jeśli wiesz, że nie będziesz mógł/mogła wziąć udziału w spotkaniu, poinformuj nas o tym. Postaramy się znaleźć inny, dogodny termin spotkania.

3

Etap 3 Oferta pracy

Kandydat, który w największym stopniu spełnia oczekiwania stawiane pracownikowi na danym stanowisku otrzymuje od nas ofertę zatrudnienia. W momencie zaakceptowania warunków przygotowujemy plan z wyzwaniami, możliwościami i działaniami formalno-prawnymi (umowa).

4

Etap 4 Informacja zwrotna

Szanujemy wszystkich kandydatów. Dlatego natychmiast po ukończeniu procesu rekrutacji na dane stanowisko informujemy drogą mailową lub telefoniczną o zakończonym procesie rekrutacji.


Pozytywne nastawienie + wiedza i umiejętności = sukces

Masz te cechy? Ambicja + Sumienność + Nastawienie na rozwój? Twoje miejsce jest w Hydrosolar. Aplikuj teraz!

Silni w Grupie - indywidualni lokalnie

Od 2007 roku Hydrosolar jest częścią niemieckiej Grupy GC - największej europejskiej sieci profesjonalnych hurtowni branży grzewczo - sanitarno - instalacyjnej. 

Grupę Hydrosolar tworzy 11 spółek, tworzących największą sieć 90 samoobsługowych hurtowni instalacyjnych SHI z produktami dostępnymi od ręki. 

W skład Grupy Hydrosolar wchodzą także salony łazienek ELEMENTS, które działają w największych miastach w Polsce. Każdy, nie tylko specjaliści, może w nich skorzystać z profesjonalnego doradztwa, zaaranżować i urządzić kompleksowo łazienkę. 

Wszystkich nas łączy, charakterystyczna dla całej Grupy Hydrosolar: profesjonalna i indywidualna opieka nad klientem.

Silni w grupie