Carporty
Od 2035 roku w Unii Europejskiej mają być produkowane tylko samochody elektryczne. Już teraz coraz więcej osób myśli o budowie własnego carportu i wymianie auta na elektryka. Ten trend cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Hydrosolar ma w swojej ofercie doskonałe Carporty, które nie tylko przysporzą ci oszczędności, ale podniosą wartość nieruchomości.
Panele fotowoltaiczne + elektryk? To świetny pomysł!
Przyszłość należy do odnawialnych źródeł energii (OZE). Dlatego, jeśli montujesz panele fotowoltaiczne u klientów - powiedz im także o carportach. To innowacyjne rozwiązanie jest doskonałym pomysłem dla posiadaczy samochodów elektrycznych.
Wszystko do carportu
W Hydrosolar znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do budowy carportu fotowoltaicznego. W dodatku nasze rozwiązania są niezwykle trwałe, odporne na rdzę i warunki atmosferyczne, a do tego łatwe w montażu.
Wszystkie carporty, dostępne w Hydrosolar posiadają gwarancję, dopuszczenia i certyfikaty jakości, potwierdzające ich wydajność i bezpieczeństwo.
Moduły fotowoltaiczne montowane na wiacie
Carport to wiata, do której montowane są panele fotowoltaiczne, by czerpać prąd prosto ze słońca. Może pełnić wiele funkcji, w tym dodatkowego miejsca parkingowego. Dzięki wiacie fotowoltaicznej masz więcej miejsca na montaż paneli. To też dobra opcja, jeśli środowisko naturalne (zacienienie) nie sprzyja montażowi paneli na dachu. W takiej sytuacji możesz postawić carport i cieszyć się energią ze słońca.
Carport i wiata fotowoltaiczna - gdzie postawić?
Panele fotowoltaiczne montujemy zazwyczaj na dachach budynków. Ale są też inne opcje:
- zadaszenie tarasu
- dodatkowy garaż dla samochodu elektrycznego
- wolnostojąca konstrukcja
- miejsce do przechowywania
Zaletą tych rozwiązań jest to, że oprócz spełniania funkcji użytkowych (to dodatkowe źródło energii) są też estetycznie wkomponowana w otoczenie. Dzięki czemu zwiększają atrakcyjność bezpośredniego otoczenia domu.
Wybór i montaż fotowoltaiki
Nie wiesz jaki dobrać produkt? Nic trudnego - zapytaj inżyniera OZE: chcę zapytać.