Artykuły branżowe

Komu (d)opłaci się pompa ciepła?

„Czego jeszcze nie wiesz o ogrzewaniu domu” (Subiektywnie o finansach)  – to cykl edukacyjny, w którym pokazujemy blaski i cienie pomp ciepła.
W pierwszym odcinku serii – „Komu (d)opłaci się pompa ciepła” – wyjaśniamy, jaką część inwestycji związanej z instalacją pompy ciepła możemy odzyskać z różnego rodzaju dotacji.

Sprawa dla instalatora - co zrobić, by pompa ciepła się opłacała?

"Czego jeszcze nie wiesz o ogrzewaniu domu" (Subiektywnie o finansach) – to cykl edukacyjny, w którym pokazujemy blaski i cienie pomp ciepła.
W drugim odcinku serii – „Sprawa dla instalatora - co zrobić, by pompa ciepła się opłacała?” – podpowiadamy, kto powinien rozważyć instalację pompy oraz jakie zalety ma ona w porównaniu z innymi źródłami ogrzewania.

Maglowanie pompy - fakty i mity cz. 1

"Czego jeszcze nie wiesz o ogrzewaniu domu" (Subiektywnie o finansach) – to cykl edukacyjny, w którym pokazujemy blaski i cienie pomp ciepła.
W trzecim odcinku serii Maciej Samcik (Subiektywnie o finansach) wraz z Krzysztofem Kotarą (szkoleniowiec marki Pompy ciepła YORK) - w oparciu o fakty - rozprawią się z najpopularniejszymi mitami dotyczącymi pomp ciepła.

Maglowanie pompy - fakty i mity cz. 2

"Czego jeszcze nie wiesz o ogrzewaniu domu" (Subiektywnie o finansach) – to cykl edukacyjny, w którym pokazujemy blaski i cienie pomp ciepła. W czwartym odcinku serii Maciej Samcik (Subiektywnie o finansach) wraz z Krzysztofem Kotarą (szkoleniowiec marki Pompy ciepła YORK) odpowiadają na najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości dotyczące pomp ciepła.

Obliczenia i dobory

Potrzebujesz podpowiedzi, jak obliczyć pojemność instalacji wodnej, jak dobrać pompy c.o., czy też jak obliczyć zapotrzebowanie na moc cieplną? Te informacje oraz wiele innych przydatnych w pracy projektowo-instalacyjnej znajdziesz w naszych poradnikach technicznych (do pobrania). 

Botament: Systemowe rozwiązania z zakresu chemii budowlanej

Chemia budowlana jest szeroką kategorią produktów, które są stosowane w różnych pracach budowlanych, remontowych i wykończeniowych jak np. w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz przemyśle. Rozwiązania najwyższej jakości w tym zakresie oferuje Botament – producent chemii budowlanej i dostawca HYDROSOLAR. 

Hydrosolar - jeszcze lepsze ceny!

Okazje cenowe, dodatkowe rabaty, kredyt na zakupy, szybka dostawa, porady specjalistów – dziesiątki korzyści dla zarejestrowanych klientów B2B. Załóż konto i kupuj taniej!

Idealna łazienka?

Stwórz ją z ELEMENTS! 
Sprawdź najlepsze rozwiązania architektów i producentów dla łazienek prywatnych i komercyjnych.
  

Poznaj ELEMENTS

Idealna łazienka?

Stwórz ją z ELEMENTS! 
Sprawdź najlepsze rozwiązania architektów i producentów dla łazienek prywatnych i komercyjnych.