Artykuły branżowe

Obliczenia i dobory

Potrzebujesz podpowiedzi, jak obliczyć pojemność instalacji wodnej, jak dobrać pompy c.o., czy też jak obliczyć zapotrzebowanie na moc cieplną? Te informacje oraz wiele innych przydatnych w pracy projektowo-instalacyjnej znajdziesz w naszych poradnikach technicznych (do pobrania). 

Botament: Systemowe rozwiązania z zakresu chemii budowlanej

Chemia budowlana jest szeroką kategorią produktów, które są stosowane w różnych pracach budowlanych, remontowych i wykończeniowych jak np. w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz przemyśle. Rozwiązania najwyższej jakości w tym zakresie oferuje Botament – producent chemii budowlanej i dostawca HYDROSOLAR. 

Filtry BIOFIL od DELABIE – skuteczna ochrona przed Legionellą i innymi drobnoustrojami

Woda jest niezastąpionym źródłem życia i higieny, ale jednocześnie, jeśli jej jakość nie jest kontrolowana, może stanowić zagrożenie. Bakterie, takie jak Legionella, mogą rozwijać się w instalacjach sanitarnych i stwarzać poważne ryzyko infekcji, zwłaszcza dla osób o osłabionej odporności. Aby ograniczyć to ryzyko, poleć swoim Klientom innowacyjne rozwiązanie – filtry BIOFIL.

GROHE EUROSMART: wybór użytkowników, architektów i instalatorów

W projekcie łazienki istotne jest wpasowanie potrzeb użytkowników w odpowiednie wymogi techniczne oraz spójny, nowoczesny design. Kluczem do sukcesu prac instalacyjno-wykończeniowych jest łatwość montażu urządzeń oraz ich trwałość. Polecamy produkty z kolekcji GROHE Eurosmart.

Obiekty publiczne i komercyjne: poznaj kolekcje gresów i płytek ceramicznych

Recepcja hotelu, lokal usługowy, biuro, łazienka w galerii handlowej czy przestrzeń wspólna na osiedlu mieszkaniowym – bez względu jakie wnętrze publiczne aranżujesz uwadze polecamy wysokiej jakości kolekcje gresów i płytek ceramicznych dostępnych w HYDROSOLAR.

Hydrosolar - jeszcze lepsze ceny!

Okazje cenowe, dodatkowe rabaty, kredyt na zakupy, szybka dostawa, porady specjalistów – dziesiątki korzyści dla zarejestrowanych klientów B2B. Załóż konto i kupuj taniej!

Idealna łazienka?

Stwórz ją z ELEMENTS! 
Sprawdź najlepsze rozwiązania architektów i producentów dla łazienek prywatnych i komercyjnych.
  

Poznaj ELEMENTS

Idealna łazienka?

Stwórz ją z ELEMENTS! 
Sprawdź najlepsze rozwiązania architektów i producentów dla łazienek prywatnych i komercyjnych.