Produkty do sterowania ogrzewaniem

Obraz
Technika Grzewcza Hurtownia - grafika kategorii

W ofercie HYDROSOLAR znajdziesz kompletną ofertę produktów do sterowania ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją, a także automatykę domową renomowanych producentów, takich jak Trinnity. 

Kluczowym czynnikiem podczas doboru urządzeń z kategorii Automatyka i regulacja jest ich bezawaryjność.  Dlatego oferujemy wyłącznie wysokiej jakości urządzenia i układy sterowania. 

Automatyka w ofercie HYDROSOLAR

Skorzystaj z oferty HYDROSOLAR i wybierz najlepsze rozwiązanie dla realizowanej przez Ciebie inwestycji. W naszej ofercie dostępna jest zarówno prosta automatyka realizująca podstawowe sterowanie jednym urządzeniem, jak i systemy sterowania umożliwiające zarządzanie całym systemem grzewczo-wentylacyjnym w obiekcie.

Sprawdź i wybierz ten idealny!

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie:

 • regulatory,
 • listwy sterujące,
 • moduły sterowania,
 • bezprzewodowe głowice termostatyczne,
 • czujniki,
 • sterowniki,
 • siłowniki,
 • przetworniki,
 • bramki internetowe.

TRINNITY - marka
dla fachowca

TRINNITY to nowa jakość produktów dla instalatora i Twoja pewność wykonania niezawodnej instalacji w każdym budynku. 

Oferta TRINNITY to wysokiej jakości artykuły grzewcze, instalacyjne i sanitarne oraz asortyment do wentylacji i klimatyzacji.

 

Obraz
Mapa

Gdzie kupić?       
Asortyment dostępny jest w sieci hurtowni instalacyjnych SHI i na platformie on-line Hydrosolar24.pl

Trinnity technika grzewcza

Wygodne zakupy, wiele możliwości

Obraz
Ikona produkty

Online na hydrosolar24.pl

 • dostępność 24/7
 • sprawdzanie dostępności i cen
 • śledzenie zamówień
 • historia zakupów
Kupuj online
Obraz
Ikona sklepu

W hurtowni SHI

 • 90 punktów w całej Polsce
 • ok. 3500 produktów dostępnych od ręki w każdej hurtowni
 • blisko Ciebie i Twoich inwestycji
Sprawdź adres hurtowni
Obraz
Ikona klienta

Sprzedaż doradcza

 • indywidualny opiekun
 • oferty szyte pod inwestycję 
 • kompletacja dostaw 
 • współpraca z projektantami 
Sprawdź telefony

Regulatory temperatury w ofercie HYDROSOLAR

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne regulatory temperatury, dzięki którym Twoi klienci będą mogli o wiele łatwiej i precyzyjniej sterować układami grzewczymi - zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i nieruchomościach przemysłowych czy biurowych.

Oferowane przez nas systemy funkcjonalnego kontrolowania temperaturą wyposażone są w specjalne czujniki, które umożliwiają m.in. automatyczne włączenia i wyłączania pompy CO i/lub kotła, gdy te osiągną pożądaną temperaturę.

Sterowniki dedykowane do systemów wentylacji

U nas zakupisz sterowniki umożliwiające sterowanie pracą central nawiewno-wywiewnych do zastosowania w układach automatyki. Pozwalają one na regulację temperatury, wilgotności, stężenia CO2, a także ciśnienia w kanałach. W zakresie funkcjonalnym mają różnorodne protokoły komunikacyjne, co umożliwia połączenie z wieloma typami urządzeń w projektowanym systemie automatyki.

Automatyka - co wybrać?

W ofercie HYDROSOLAR znajdziesz urządzenia i akcesoria do automatyki ciepłowniczej i fotowoltaicznej, a także wentylacyjnej i klimatyzacyjnej: regulatory temperatury, listwy sterujące, moduły sterowania, bezprzewodowe głowice termostatyczne, czujniki, bramki internetowe i wiele innych. 

Specjaliści z HYDROSOLAR pomogą Ci wybrać odpowiednie urządzenia do potrzeb realizowanej inwestycji. Jeśli masz pytania, na przykład dotyczące regulatorów temperatury, sterowania czy nowości, są zawsze do Twojej dyspozycji. 

Doradzą optymalne rozwiązanie lub zaproponują najlepszy zamiennik. Skontaktuj się z nimi i zapytaj o rabat dla stałych klientów: chcę zapytać.

Automatyka - dlaczego HYDROSOLAR?

Sprawdź całą ofertę i dokonaj najlepszego wyboru. A jeśli będziesz potrzebować pomocy w doborze urządzeń nasi konsultanci pomogą we wszystkim.

Opinie naszych klientów są jednoznaczne - zakupy HYDROSOLAR to czysta przyjemność.

Jak to możliwe?

 • możesz szybko i wygodnie kupić niezbędne produkty w jednej z samoobsługowych hurtowni instalacyjnych SHI na terenie całej Polski;
 • bez czekania wybrać i zamówić asortyment w naszej hurtowni online www.hydrosolar24.pl;
 • skorzystać z funkcji „Zamów i odbierz” – czyli kupując on-line zaznacz „Odbiór własny towaru”, a w SMS dostaniesz powiadomienie kiedy Twoja paczka jest gotowa do odbioru w wybranej przez Ciebie hurtowni SHI.

Sterownik pompy centralnego ogrzewania

Jaki powinien być sterownik do pompy centralnego ogrzewania? Ponieważ element ten pełni kluczową rolę w zarządzaniu pracą pompy obiegowej w instalacji centralnego ogrzewania, musi spełniać szereg istotnych warunków. Jakich?

Jeśli szukasz takiego sterownika, zwróć uwagę na następujące funkcje:

 • optymalizacja -  sterowniki do pieca centralnego ogrzewania powinny być wyposażone w rozwiązanie pozwalające na optymalizację mocy mechanizmów ogrzewania w zależności od zysków i strat ciepła w  poszczególnych pomieszczeniach. Dzięki temu można obniżyć koszty eksploatacji;
 • energooszczędność -  elektroniczne regulatory pomagają optymalizować pracę układu grzewczego poprzez kontrolę temperatury w instalacji centralnego ogrzewania, co przekłada się na oszczędność wykorzystania z energii elektrycznej.

Równie istotne jest sprawdzenie możliwości konfiguracji danego kotła z wybranym sterownikiem oraz zapewnienie prawidłowego montażu i konfiguracji urządzenia. W hurtowniach HYDROSOLAR dostępne są różne modele sterowników do pomp C.O., oferowane przez renomowanych producentów, co pozwala na dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb instalacji.

Możesz również liczyć na profesjonalne doradztwo – gdy chcesz zakupić sterownik pompy centralnego ogrzewania, nasz wykwalifikowany pracownik pomoże dobrać odpowiedni model i zapewnić prawidłową instalację. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wybrany sterownik do pieca centralnego ogrzewania jest najlepszym wyborem.

Sterowniki ogrzewanie podłogowe

Główne elementy systemu ogrzewania podłogowego to sterowniki ogrzewania podłogowego, czujniki i regulatory pokojowe zamontowane w poszczególnych pomieszczeniach oraz siłowniki termoelektryczne zainstalowane w rozdzielaczu. Systemy te są przeznaczone do instalacji zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach komercyjnych. Gdy dobrane są właściwe sterowniki, ogrzewanie podłogowe pracuje z optymalną wydajnością oraz energooszczędnością.

Sterowniki do ogrzewania podłogowego można montować w budynkach już zamieszkałych, bez konieczności większej ingerencji w instalację grzewczą. Jest to możliwe dzięki dostępnym systemom bezprzewodowym, w których jest znacznie mniej okablowania.

Sterowniki ogrzewania podłogowego

Aktualnie dostępne są różne serie sterowników podłogowych, różniące się liczbą i rodzajem dostępnych funkcji, sposobem montażu oraz designem. Pozwala to dobrać najlepiej dopasowany do potrzeb i oczekiwań sterownik do ogrzewania podłogowego. Standardowo jeden system sterowania ogrzewaniem podłogowym obsługuje osiem stref grzewczych.

Sterownik ogrzewania podłogowego to urządzenie lekkie i subtelne, które idealnie pasuje w aranżacji inteligentnego domu. Zazwyczaj ma na wyposażeniu duży, wyraźny wyświetlacz, dzięki czemu łatwo sprawdzić wszystkie parametry. Sterownik ogrzewania podłogowego może również wyznaczać potrzebę dogrzania strefy dzięki indywidualnemu harmonogramowi pracy.

Automatyka grzewcza najwyższej jakości

Automatyka grzewcza to temat, który jest nam doskonale znany. Dlatego jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz korzystać z nowoczesnych, wydajnych rozwiązań, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Hurtownia instalacyjna HYDROSOLAR to miejsce, w którym są dostępne wszystkie elementy instalacji, na jakie składa się  automatyka kable grzewcze, sterowniki, regulatory temperatury, czujniki, siłowniki termoelektryczne oraz inne urządzenia nadzorujące pracę.

Choć wszystkie elementy i urządzenia to produkty najwyższej klasy, otrzymasz je u nas w przystępnych, atrakcyjnych cenach. Dzięki temu ta technika grzewcza może kosztować mniej niż myślisz. Przekonaj się o tym i już dzisiaj zapoznaj z naszą ofertą!

 

Nie ma tu tego, czego szukasz?