Oczyszczacze powietrza

Obraz
wentylacja

W naszej ofercie znajdziesz oczyszczacze powietrza do zastosowania zarówno w przestrzeniach publicznych, jak również w domach czy mieszkaniach. Znajdziesz u nas zarówno produkty wiszące, jak i stojące.

Pozwalają one oczyścić powietrze w pomieszczeniach od cząsteczek, które mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie użytkowników przestrzeni. Na przykład nasilać objawy alergii, a także powodować astmę czy chroniczny ból głowy. 

Odpowiedni oczyszczacz powietrza może usunąć składniki smogu, takie jak pyły PM2.5, PM10, lotne związki organiczne (formaldehyd, benzopiren). Dobry oczyszczacz to lepsza jakość powietrza w domu i biurze Twojego klienta.

Oczyszczacze powietrza dostępne w HYDROSOLAR

W naszej ofercie znalazła się gama urządzeń z serii AERAMAX, usuwających do 99,97% szkodliwych zanieczyszczeń. Oczyszczacze powietrza w ofercie HYDROSOLAR to m.in.:

 • oczyszczacze powietrza AM 3 PC, AM 4 PC, AM IV, które sprawdzą się idealnie w lokalach użyteczności publicznej,
 • oczyszczacze powietrza AM 3S PC, AM III, AM IIIS, do zastosowania w pomieszczeniach do 65m² np. w małych sklepach, biurach czy salonach kosmetycznych,
 • oczyszczacz powietrza przenośny DX95, który możesz zastosować w pomieszczeniach do 42 m²,
 • oczyszczacz powietrza AM II, który sprawdzi się w pomieszczeniach do 30m²,
 • oczyszczacz powietrza przenośny DX5, DX5 5, który zastosować warto w małych biurach do 12m².

Wygodne zakupy, wiele możliwości

Obraz
Ikona produkty

Online na hydrosolar24.pl

 • dostępność 24/7
 • sprawdzanie dostępności i cen
 • śledzenie zamówień
 • historia zakupów
Kupuj online
Obraz
Ikona sklepu

W hurtowni SHI

 • 90 punktów w całej Polsce
 • ok. 3500 produktów dostępnych od ręki w każdej hurtowni
 • blisko Ciebie i Twoich inwestycji
Sprawdź adres hurtowni
Obraz
Ikona klienta

Sprzedaż doradcza

 • indywidualny opiekun
 • oferty szyte pod inwestycję 
 • kompletacja dostaw 
 • współpraca z projektantami 
Sprawdź telefony

Oczyszczacz powietrza dla alergików i nie tylko

Oczyszczacz powietrza doskonale sprawdzi się w projektowanych przez Ciebie inwestycjach, zwłaszcza jeśli klienci wymagają dopasowania przestrzeni do potrzeb alergików. Usuwa pyłki, sierść, pleśń, kurz oraz inne alergeny, a także pomaga w niwelowaniu nieprzyjemnych zapachów np. dymu papierosowego. Oczyszczacze powietrza zapewniają czyste powietrze i komfort oddychania, to dzięki filtrom hepa. 

Nadają się do różnych pomieszczeń, także do projektowanego przez Ciebie pokoju dziecięcego. W tym wypadku oprócz filtra hepa - zwróć uwagę na poziom hałasu i obsługę za pomocą aplikacji.

Oczyszczacze powietrza - funkcje

Oczyszczacze, dostępne w ofercie HYDROSOLAR to certyfikowane urządzenia wysokiej technologii, zaopatrzone we wskaźnik zanieczyszczenia powietrza i różne tryby pracy. Mają dużą wydajność i skuteczność. Charakterystycznymi cechami naszych produktów są także cicha praca i możliwość sterowania za pomocą aplikacji oraz tryb automatyczny. W ofercie HYDROSOLAR znajdziesz także oczyszczacze powietrza z nawilżaczem, zapewniające odpowiednią wilgotność w pomieszczeniu.

W jakie filtry wyposażone są oczyszczacze?

Oczyszczacze są wyposażone w filtr hepa, który wyłapuje mniejsze cząsteczki, a jego skuteczność to niemal 100%. W zależności od rodzaju oczyszczacza, posiadają one również filtr wstępny, który wyłapuje większe drobinki takie jak kurz czy sierść, a także filtr węglowy, który pomaga pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Filtry można nabyć osobno, a także w zestawach.

 

Jaki oczyszczacz dla domu lub biura?

Pamiętaj, że powierzchnia pomieszczenia ma kluczowe znaczenie w doborze oczyszczaczy powietrza dla Twoich klientów. Oferujemy produkty w różnych przedziałach cenowych, dopasowane do różnorodnego metrażu pomieszczeń. Z naszymi produktami Twoi klienci odczują wyraźną poprawę jakości powietrza w swoich domach, biurach i lokalach użytkowych.

W naszej hurtowni z pewnością znajdziesz produkt dopasowany do potrzeb realizowanej inwestycji, a nasz doradca pomoże Ci wybrać najlepszy oczyszczacz powietrza.

Nie ma tu tego, czego szukasz?