Hydrosolar

Grupa HYDROSOLAR to jedna z największych sieci hurtowni na polskim rynku branży instalacyjnej.

Założona w 1991 roku, w Krakowie, była jedną z pierwszych firm w Polsce, która promowała nowatorskie rozwiązania w zakresie techniki grzewczej, wprowadzała na rynek nowoczesne, mało wówczas znane produkty tej branży oraz materiały instalacyjne. Z kilkuosobowej małej firmy w ciągu 30 lat przekształciła się w prężną organizację handlową, zatrudniającą ponad 600 osób w ponad 70 placówkach handlowych obejmujących swoim zasięgiem obszar całej Polski.

Oferta

Kompletnie – Kompleksowo – Kompetentnie

Oferta HYDROSOLAR to ponad 600 tysięcy produktów renomowanych producentów techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej, klimatyzacji, wentylacji oraz uzdatniania wody. Wszystkie sprzedawane urządzenia objęte są gwarancją i posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty i dopuszczenia. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta, oferując nie tylko dobór, wycenę i sprzedaż urządzeń, ale również fachowe doradztwo techniczne oraz szkolenia branżowe.

Logistyka

Bogata w infrastrukturę sieć logistyczna oferuje możliwości elastycznego realizowania dostaw. Centra Logistyczne zlokalizowane w całej Polsce charakteryzuje wysoki standard organizacyjny, techniczny i funkcjonalny. Magazyny wysokiego składowania zawierają szeroką ofertę produktów, pozwalając w sposób kompletny i terminowy na obsługę największych zamówień.
Logistyka Grupy HYDROSOLAR to dostarczenie towaru konkretnemu klientowi zgodnie z zamówieniem w odpowiednim czasie na właściwe miejsce.

Współpraca

HYDROSOLAR kieruje swoją ofertę do:

  • przedsiębiorstw i zakładów instalacyjnych, sanitarnych, budowlanych
  • firm handlowych, sklepów, hurtowni
  • deweloperów, inwestorów, spółdzielni mieszkaniowych
  • biur projektowych i architektów
  • podmiotów publicznych: urzędy miast i gmin, spółki wodno-kanalizacyjne, przedsiębiorstwa oczyszczania miast

Pracownicy

Największym kapitałem HYDROSOLARU są ludzie. Zasadniczym elementem polityki firmy jest przemyślany dobór pracowników, ich dokształcanie zapewniające podnoszenie poziomu rozwoju zawodowego oraz popularyzację największych osiągnięć techniki. Stawiając na doświadczenie i wysokie umiejętności pracowników, HYDROSOLAR oferuje szeroki wybór usług spełniających najwyższe wymagania klienta.

SHI - Samoobsługowe Hurtownie Instalacyjne

Zlokalizowane w atrakcyjnych komunikacyjnie miejscach, dedykowane fachowym instalatorom, prowadzącym małe i średnie przedsiębiorstwa, pozwalają na szybki dojazd oraz zakup towarów prosto z półki. Wszystko w zasięgu ręki, szybki dostęp do każdego produktu, sprawna obsługa, bogaty asortyment, łatwy dojazd, jednolity standard wyposażenia – to cechy charakterystyczne systemu obowiązującego w SHI, gwarantujące ofertę fachową, szybką i łatwo dostępną.

Hydrosolar - nowoczesna firma z tradycją

Założona w 1991 roku, w Krakowie, była jedną z pierwszych firm w Polsce, która promowała nowatorskie rozwiązania w zakresie techniki grzewczej. Dzisiaj Grupa HYDROSOLAR to jedna z największych sieci hurtowni na polskim rynku branży instalacyjnej.