Katalog produktów HYDROSOLAR to praktyczne i użyteczne narzędzie, które z pewnością docenią Państwo w swojej codziennej pracy.

Katalog to:

  • Oferta „z jednej ręki” – zebrana w jednym miejscu, podana „w pigułce”
  • Informacje o najważniejszych produktach w naszej ofercie handlowej
  • Informacje o nowościach w ofercie sprzedaży naszych dostawców
  • Pełne dane techniczne i ceny produktów.

Katalog  jest podzielony na sześć działów tematycznych i zawiera wybrane grupy towarów stanowiące podstawową ofertę handlową naszej firmy – towary najczęściej przez Państwa kupowane.

Wersja elektroniczna katalogu jest aktualizowana raz na kwartał i udostępniana w formie plików PDF w zakładce “Do pobrania”.

Wersja książkowa katalogu wydawana raz w roku w czerwcu, dostępna w naszych hurtowniach. Prosimy pytać o nią sprzedawców lub przedstawicieli handlowych.

Ceny zawarte w cenniku to ceny netto w złotówkach lub euro (PLN lub EUR). Należy do nich doliczyć podatek VAT (23%). Ze względu na zmiany kursu walut niektóre ceny mogą różnić się od cen rzeczywistych. W celu uzyskania pełnej informacji o produkcie prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi handlowcami i podanie numeru Artykułu.

Katalog Produktów HYDROSOLAR nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, lecz zaproszenie do rokowań.

Obok produktów zawartych w Katalogu na ofertę HYDROSOLAR składa się szeroka gama innych urządzeń i towarów.

Państwa opinia jest dla nas ważna. Wszelkie uwagi dot. katalogu prosimy przesyłać na adres promocja@hydrosolar.pl

Pobierz aktualny katalog produktów HYDROSOLAR

NOWOŚĆ W KATALOGU PRODUKTÓW

 

Nowo wprowadzana przez nas marka o nazwie TRINNITY to marka dla Fachowców oferująca Instalatorom wszechstronne produkty pozwalające na wykonanie instalacji zarówno w domku jednorodzinnym jak i w budynku wielorodzinnym.

TRINNITY to produkty wysokiej jakości wyprodukowane z dbałością o szczegóły i z troską o środowisko a także zgodne z nowoczesnymi wymogami i posiadające wszelkie wymagane certyfikaty i atesty.

Wprowadzając markę Trinnity kierujemy się potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów. Naszym celem jest stworzenie kompletnego asortymentu niezbędnego dla branży grzewczej, instalacyjnej, wentylacyjno – klimatyzacyjnej oraz sanitarnej, tak aby oferta Trinnity była łatwym wyborem i wygodnym narzędziem w codziennej pracy Instalatora.

O szczegóły spytaj swojego sprzedawcę  HYDROSOLAR 

ZOBACZ aktualny katalog produktów TRINNITY