Obiekty publiczne i komercyjne: poznaj kolekcje gresów i płytek ceramicznych

Opublikowane: 22 września 2021
Obraz
gresy i płytki ceramiczne

Recepcja hotelu, lokal usługowy, biuro, łazienka w galerii handlowej czy przestrzeń wspólna na osiedlu mieszkaniowym – bez względu jakie wnętrze publiczne aranżujesz uwadze polecamy wysokiej jakości kolekcje gresów i płytek ceramicznych dostępnych w HYDROSOLAR. Bogaty wybór wzorów, formatów i kolorów okładzin ściennych i podłogowych oraz elementów dekoracyjnych umożliwi stworzenie różnorodnych projektów funkcjonalnych i stylowych wnętrz.

Dobór płytek ceramicznych to kwestia nie tylko ergonomii, ale również designu. Znajdziesz u nas produkty, które z powodzeniem zastosujesz w pomieszczeniach o różnorodnym stylu, powierzchni i funkcji. HYDROSOLAR oferuje gresy i płytki ceramiczne najlepszej jakości od renomowanych polskich i europejskich producentów m.in. Caesar, Marazzi, Tubądzin, Opera, Ornamenta, Fondovalle, Grespania, Naxos, Dunin.

Poniżej prezentujemy wybrane kolekcje, które zaprojektowano z myślą o potrzebach obiektów publicznych i komercyjnych. Wszystkie produkty cechuje wyjątkowa twardość, wysoka odporność na uszkodzenia i działanie kwasów oraz mała podatność na ścieranie.

 

płytki efekt kamienia
Płytki gresowe imitujące kamień to idealne wykończenie gustownego wnętrza, w którym styl industrial spotyka się z klasyką.
płytki efekt kamienia
Okładzina z białej masy o strukturze 3D pięknie współgra z gładką powierzchnią płytki.

Płytki drewnopodobne

Dzięki rozmiarowi podobnemu do wymiaru naturalnej deski drewnianej oraz dokładnemu odwzorowaniu detali do złudzenia przypominają naturalne drewno. Tego typu okładziny znajdziemy m.in. w kolekcji Kronewald marki Golden Tile, czy kolekcji Treverkview produkowanej przez Marazzi. Projektanci wnętrz szczególnie doceniają elastyczność ich zastosowania, a instalatorzy z kolei szybkość i łatwość montażu, wynikającą z braku konieczności dopasowywania wzorów.

płytki drewnopodobne kronewald

płytki drewnopodobne kronewald

płytki drewnopodobne treverkview scuro
Gresy imitujące drewno dostępne są w trzech odcieniach: beżowym, ciemnobeżowym i brązowym.

Inspirowane betonem

Świetne właściwości użytkowe i ponadczasowy design sprawiają, że płytki imitujące beton są stałym elementem aranżacji inwestycyjnych. Kolekcja Wide marki Caesar to kwintesencja elegancji, podobnie jak kolekcja Work i Slab włoskiego producenta Marazzi. Obie występują w ponadczasowych kolorach bieli, beży i szarości. Są rektyfikowane, co znaczy, że do ich ułożenia wystarczy użyć minimalną ilość fugi, by stworzyć wyjątkowe aranżacje według własnego pomysłu.

płytki beton wide vapourpłytki beton wide streetpłytki beton slab silverpłytki beton work beige

Mozaiki i lamele

Patrząc na tendencje w aranżacji wnętrz w 2023 roku modne będą geometryczne wzory i wykorzystanie lameli – czyli ciętych, często nieregularnych odcinków płytek układanych symetrycznie, lub tworzących intrygującą asymetrię. Tego typu elementy dekoracyjne będą nadawały wnętrzom unikatowości i indywidualnego charakteru.

płytki mozaika
płytki mozaika
płytki mozaika
Kolekcja Rosell Carrara GP czy Mini HEXAGON B&W Bee marki DUNIN to przepiękna mozaika gresowa o długiej żywotności, która tworzy trójwymiarowe dekory na ścianach i podłogach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą płytek ceramicznych, gresowych i okładzin ściennych dostępnych w HYDROSOLAR. Jakość gwarantują renomowani producenci, tacy jak DEL CONCA, DUNIN, ELEMENT, EPICENTR, FINCIBEC, FLORIM, GOLDEN TILE, GRESPANIA, MARAZZI POLSKA, OPERA, ORNAMENTA, RAKO, TONALITE, TUBĄDZIN. Jako uzupełnienie oferty proponujemy chemię budowlaną marki Botament.

Zobacz inne artykuły branżowe

Obraz
pomiary i dobory
Obliczenia i dobory

Potrzebujesz podpowiedzi, jak obliczyć pojemność instalacji wodnej, jak dobrać pompy c.o., czy też jak obliczyć zapotrzebowanie na moc cieplną? Te informacje oraz wiele innych przydatnych w pracy projektowo-instalacyjnej znajdziesz w naszych poradnikach technicznych (do pobrania). 

Czytaj dalej
Obraz
GROHE-EUROSMART
GROHE EUROSMART: wybór użytkowników, architektów i instalatorów

W projekcie łazienki istotne jest wpasowanie potrzeb użytkowników w odpowiednie wymogi techniczne oraz spójny, nowoczesny design. Kluczem do sukcesu prac instalacyjno-wykończeniowych jest łatwość montażu urządzeń oraz ich trwałość. Polecamy produkty z kolekcji GROHE Eurosmart.

Czytaj dalej
Obraz
gresy i płytki ceramiczne
Obiekty publiczne i komercyjne: poznaj kolekcje gresów i płytek ceramicznych

Recepcja hotelu, lokal usługowy, biuro, łazienka w galerii handlowej czy przestrzeń wspólna na osiedlu mieszkaniowym – bez względu jakie wnętrze publiczne aranżujesz uwadze polecamy wysokiej jakości kolekcje gresów i płytek ceramicznych dostępnych w HYDROSOLAR.

Czytaj dalej

Grupa Hydrosolar

Renomowany lider branży instalacyjnej. Od 30 lat rozwijamy branżę instalacyjną. Zapewniamy profesjonalne i techniczne wsparcie instalatora.

Plik Video