GROHE EUROSMART: wybór użytkowników, architektów i instalatorów

Opublikowane: 30 stycznia 2023
Obraz
GROHE-EUROSMART

W projekcie łazienki istotne jest wpasowanie potrzeb użytkowników w odpowiednie wymogi techniczne oraz spójny, nowoczesny design. 

Kluczem do sukcesu prac instalacyjno-wykończeniowych jest łatwość montażu urządzeń oraz ich trwałość. Polecamy produkty z kolekcji GROHE Eurosmart.

GROHE Eurosmart – ewolucja w dobrym kierunku

Produkty niemieckiej marki znane są z fantastycznej jakości i elegancji, a cenione za wszechstronny design. Nowy wygląd baterii GROHE Eurosmart nawiązuje do wcześniejszej odsłony kolekcji, ale pomysł wzorniczy udoskonalono, dzięki czemu otrzymaliśmy odważnie poprowadzone linie, więcej miejsca na dłonie i zaskakująco prostą, wygodną obsługę.

Wszechstronność wyboru, dopracowane detale

Kolekcja GROHE Eurosmart powinna spodobać się zwłaszcza zwolennikom nowocześniejszych i śmielszych aranżacji, a stworzenie konsekwentnego, dopracowanego w najdrobniejszych detalach projektu łazienki z ich udziałem zapowiada się jako czysta przyjemność. Krany oferowane są w kilku rozmiarach (od S do L). Ich wzornictwo świetnie komponuje się z prysznicami i systemami prysznicowymi z linii Euphoria i Tempesta, akcesoriami Essentials czy przyciskami spłukującymi.

 Grohe Eurosmart | Hydrosolar 02

 Grohe Eurosmart | Hydrosolar 03

Zaprojektowane dla oszczędności

Odświeżony design GROHE Eurosmart skrywa w sobie kilka dobrze już znanych technologii oraz sporą garść nowinek. We wszystkich nowych modelach baterii zamontowano cenioną głowice GROHE SilkMove, pozwalającą na wyjątkowo precyzyjną i płynną regulację strumienia wody. Ale równolegle zadebiutowały też egzemplarze z dopiskiem ES (skrót od Energy Saving). Armaturę z głowicą GROHE SilkMove ES wyróżnia dość niecodzienny, ale prosty i dobrze przemyślany sposób korzystania z dźwigni: uniesienie jej w pozycji środkowej uruchamia przepływ tylko zimnej wody, by puścić wodę ciepłą, wystarczy przesunąć ją w lewo. Fajny, intuicyjny i zapewniający dodatkową oszczędność energii patent.

 

Grohe Eurosmart | Hydrosolar 03Grohe Eurosmart | Hydrosolar 04

Wygodna obsługa, łatwiejsze czyszczenie

Wymagania klientów nieustannie rosną, dlatego oprócz opisanych wyżej modeli bazowych do nowej kolekcji GROHE Eurosmart trafiły też baterie pierwszorzędnie wpisujące się w najświeższe trendy.

 

Grohe Eurosmart | Hydrosolar 05

Do linii dołączyły: bateria hybrydowa 2w1 (bezdotykowa aktywacja zimnej wody idzie tutaj w parze z tradycyjną obsługą za pośrednictwem dźwigni), bateria z wyciąganą wylewką (idealne rozwiązania dla osób mających zwyczaj mycia włosów w umywalce), bateria z wydłużonym uchwytem (tę szczególnie docenią dzieci, osoby starsze lub z ograniczoną sprawnością fizyczną).

 

Grohe Eurosmart | Hydrosolar 06Grohe Eurosmart | Hydrosolar 07

System montażu armatury GROHE Eurosmart przygotowano w taki sposób, aby zaoszczędzić instalatorom czasu i wysiłku. Opakowanie zawiera wszystkie niezbędne części do montażu, a sama procedura instalacji baterii jest o 50% krótsza niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań. Na uwagę zasługuje długa, bo aż 10 letnia gwarancja dostępności podzespołów modeli wycofanych ze sprzedaży.

Zobacz inne artykuły branżowe

Obraz
pomiary i dobory
Obliczenia i dobory

Potrzebujesz podpowiedzi, jak obliczyć pojemność instalacji wodnej, jak dobrać pompy c.o., czy też jak obliczyć zapotrzebowanie na moc cieplną? Te informacje oraz wiele innych przydatnych w pracy projektowo-instalacyjnej znajdziesz w naszych poradnikach technicznych (do pobrania). 

Czytaj dalej
Obraz
GROHE-EUROSMART
GROHE EUROSMART: wybór użytkowników, architektów i instalatorów

W projekcie łazienki istotne jest wpasowanie potrzeb użytkowników w odpowiednie wymogi techniczne oraz spójny, nowoczesny design. Kluczem do sukcesu prac instalacyjno-wykończeniowych jest łatwość montażu urządzeń oraz ich trwałość. Polecamy produkty z kolekcji GROHE Eurosmart.

Czytaj dalej
Obraz
gresy i płytki ceramiczne
Obiekty publiczne i komercyjne: poznaj kolekcje gresów i płytek ceramicznych

Recepcja hotelu, lokal usługowy, biuro, łazienka w galerii handlowej czy przestrzeń wspólna na osiedlu mieszkaniowym – bez względu jakie wnętrze publiczne aranżujesz uwadze polecamy wysokiej jakości kolekcje gresów i płytek ceramicznych dostępnych w HYDROSOLAR.

Czytaj dalej

Grupa Hydrosolar

Renomowany lider branży instalacyjnej. Od 30 lat rozwijamy branżę instalacyjną. Zapewniamy profesjonalne i techniczne wsparcie instalatora.

Plik Video