Świat Łazienek

Wyróżnienia dla serii Vigour white

Kolekcja VIGOUR white zdobywa uznanie w zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Potwierdzeniem tego są dwie prestiżowe nagrody. Pierwszą jest tytuł Special Mention (tłum.: „Specjalne Wyróżnienie”) w prestiżowym konkursie German Design Award 2017 dla armatury i umywalek z kolekcji VIGOUR white. Organizatorzy German Design Award poszukują i premiują wzornictwo produktów wyróżniających się na rynku i wytyczających główne trendy w międzynarodowym designie. Konkurencja nie była łatwa – jury zapoznało się z prawie 4.000 propozycji.

Kolejnym sukcesem na koncie jest wyróżnienie w konkursie DOBRY DESIGN 2017 kategoria „Przestrzeń łazienki”  dla wanny owalnej wolnostojącej VIGOUR white. Zgłoszone propozycje do konkursu były oceniane przez jury, w skład którego wchodziło 130 projektantów i architektów wnętrz z całej Polski. Vigour zdobył wyróżnienie spośród 77. zgłoszeń.

wyróżnienia-vigour-2017

Seria VIGOUR white odzwierciedla jeden z najbardziej aktualnych trendów w projektowaniu łazienek – soft puryzm. Doskonale wyprofilowane zaokrąglenia, przejścia i łuki, śnieżnobiała i gładka powierzchnia oraz geometryczna struktura ceramiki daje poczucie harmonijnej całości, a także pewności i solidności produktu. Armatura VIGOUR white w połączeniu z ceramiką z tej samej serii tworzy harmonijną całość.

vigour-white