Aktualności

Targi Branżowe HYDROSOLAR Małopolska

10 września, w sobotę,  na terenie Stadionu Cracovii im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Focha w Krakowie, odbyły się Targi Branżowe organizowane przez HYDROSOLAR Małopolska z okazji 25-tego jubileuszu powstania firmy.

Takiej frekwencji się nie spodziewano! Na Cracovię zjechali instalatorzy z rodzinami z całej Małopolski. W imprezie uczestniczyło ponad 2600 osób!

Głównym punktem programu Targów były stoiska ponad 90-ciu wiodących producentów z branży techniki grzewczej, sanitarnej, materiałów instalacyjnych, wentylacji, klimatyzacji, sieci zewnętrznych, na których przygotowano atrakcyjne promocje i programy sprzedaży, konkursy, oferty specjalne, dostępne dla naszych Klientów tylko w dniu Targów.

Targi były okazją dla instalatorów, projektantów, developerów i innych zainteresowanych do spędzenia sobotniego czasu częściowo na gruncie zawodowym – spotkania z reprezentantami najlepszych marek w branży,  zapoznania się z najnowszą ofertą; a częściowo  dzieląc ten czas także na rozrywkę na świeżym powietrzu i pobyt z rodziną.

Na najmłodszych na miejscu imprezy czekała strefa dziecięca i rodzinna, a w niej mnóstwo atrakcji m.in. teatrzyk, turniej darta, mistrzostwa w piłkarzykach stołowych, clowny, dmuchańce, zjeżdżalnie, smakołyki tj. wata cukrowa i lody, oraz gry i zabawy ruchowe…

Ponadto podczas imprezy odbyły się Mistrzostwa w Piłce Nożnej o Puchar HYDROSOLARU oraz koncert Zespołu De Mono.

A to wszystko w piknikowej rodzinnej atmosferze pełnej zabawy i muzyki…