Stiebel Eltron

Stiebel-Eltron-Logo

STIEBEL ELTRON: firma pełna energii

 

Stiebel Eltron to międzynarodowa grupa firm i jeden z liderów rynku i technologii na świecie w dziedzinie techniki domowej w zakresie ogrzewania wody i pomieszczeń oraz urządzeń wykorzystujących energię odnawialną. Od 1924 roku parametry techniczne, jakość, innowacyjność, niezawodność i obsługa zorientowana na klienta są decydującymi czynnikami sukcesu.

 

W 1976 roku Stiebel Eltron rozpoczął produkcję pomp ciepła. Obecnie firma jest jednym z wiodących dostawców pomp ciepła do ogrzewania, chłodzenia i ogrzewania wody, a także kolektorów słonecznych i urządzeń wentylacyjnych z odzyskiem ciepła.

   

Inwestycja na każdym poziomie

STIEBEL ELTRON posiada szeroki wybór zaawansowanych technologicznie urządzeń. W ofercie znajduje się ponad 2 000 produktów z zakresu energii odnawialnej, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i rekuperacji oraz ogrzewania wody i pomieszczeń.

 

Pompy ciepła, czyli sztandarowy produkt spod marki STIEBEL ELTRON, pojawił się w Polsce w pierwszych latach bieżącego stulecia. Asortyment obejmuje wszystkie rodzaje dolnego źródła: powietrze, solanka, woda wraz z nowoczesnymi zbiornikami buforowymi, zasobnikami c.w.u. i wieżami hydraulicznymi. Grzejemy obiekty o zapotrzebowaniu od 3 do kilkuset kW. Dostarczamy również pompy ciepła do produkcji ciepłej wody użytkowej.

 

Dzisiejsze bogate portfolio produktów i usług pozwala nam na oferowanie kompletnych systemów grzewczych w gamie ponad 30.000 rozwiązań systemowych, które przystosują każdy dom i obiekt do wymagań przyszłości.

 

Mamy świadomość, że wysoka jakość urządzeń musi się wiązać z długim użytkowaniem przy niskich kosztach eksploatacji. W ten sposób realizujemy naszą misję: tworzymy techniczną bazę do transformacji energetycznej w kierunku energii odnawialnych.
 
stiebel-eltron-grafika