Oferty pracy w hydrosolar

MAGAZYNIER z obsługą wózka widłowego

miejsce pracy: Modlniczka

Nr ref MAG/M/I.2019


Do głównych zadań
osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim załadunek i rozładunek towarów, kompletowanie zamówień, obsługa klienta, układanie towaru, utrzymanie porządku na magazynie, prace przy inwentaryzacji magazynu.

 

Od kandydatów oczekujemy:

 • Chęci do pracy
 • doświadczenia w obsłudze wózków widłowych (wymagane uprawnienia na wózki widłowe)
 • znajomości obsługi komputera
 • dobrej organizacji pracy
 • umiejętności pracy w zespole

 

Wybranym kandydatom oferujemy:

 • Umowę o pracę
 • Solidne wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki
 • możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
 • pracę w młodym i dynamicznym zespole
 • uczestnictwo w ciekawych projektach
 • karty medyczne i Multisport

Wysyłając aplikację wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez HYDROSOLAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością MAŁOPOLSKA Sp.k. siedzibą w Krakowie ul. Stoczniowców 5, 30-709 Kraków wszystkich danych osobowych zawartych w dokumentach złożonych przez Pana/Panią w toku procesu rekrutacyjnego (w tym w CV i liście motywacyjnym), dla celów prowadzonej rekrutacji

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać  na adres dariusz.byczek@hydrosolar.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Ochrona danych osobowych

Szanowni Państwo,

Zawiadamiamy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe podane nam w przesłanej przez Państwa aplikacji (proces rekrutacji).

 1. Administratorem danych osobowych jest Spółka HYDROSOLAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością MAŁOPOLSKA Sp.k. siedzibą w Krakowie ul. Stoczniowców 5, 30-709 Kraków; e-mail   –   ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 2. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia, na warunkach odrębnie przewidzianych prawem.
 3. Pracujemy wyłącznie na danych podanych przez Państwa w trakcie procesu rekrutacji.
 4. Państwa dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w toku którego złożyli Państwo aplikację i zostaną usunięte natychmiast po jego zakończeniu to jest najpóźniej w dniu podpisania umowy o pracę z kandydatem który w wyniku tej rekrutacji pozytywnie zakończył okres próbny i zostanie zatrudniony na umowę o pracę. Jednakże jeśli wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych, wówczas przetwarzamy Państwa dane osobowe również dla dalszych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy.
 5. W przypadku gdy wyrazili Państwo zainteresowanie aplikowaniem na stanowisko w innej Spółce Grupy i wyrazili Państwo zgodę na przekazanie złożonych przez Państwa dokumentów do tej Spółki w zakresie terminów usunięcia Państwa danych Osobowych obowiązują zapisy zawarte w punkcie 4.
 6. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest konieczność wypełnienia przez nas obowiązku prawnego (art. 6 ust. 1 lit. c) wynikającego z przepisów prawa pracy lub Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) jeżeli podali nam Państwo szerszy zakres informacji niż wymagany przez prawo pracy. Jeśli udzielili Państwo zgody, informujemy, iż zgoda ta może być w dowolnym czasie cofnięta, jednak nie ma to wpływu na legalność wcześniejszego przetwarzania danych na jej podstawie.
 7. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne jednakże jest nam niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku ich braku, nie będziemy mogli skontaktować się z Państwem i przeprowadzić w sposób należyty rekrutacji z Państwa udziałem.
 8. Odbiorcami Państwa danych mogą być podmioty zewnętrzne, z którymi współpracujemy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz inna Spółka Grupy w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przekazanie jej Państwa danych osobowych.
 9. Zawiadamiamy, że Państwa dane nie będą przedmiotem zautomatyzowanych procesów decyzyjnych ani nie będą udostępniane poza obszarem Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub organizacjom międzynarodowym.
 10. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 11. W razie pytań, wątpliwości lub w przypadku potrzeby zmiany / aktualizacji danych, prosimy o kontakt na adres lub email wskazany w punkcie 1.