Aktualności

Nowoczesne Centrum Logistyczne w Rzeszowie

W kwietniu oficjalnie uruchomiono nowe Centrum Logistyczne Hydrosolar Podkarpacie. Będzie ono obsługiwać klientów na Podkarpaciu . Zobacz jak wygląda nowe centrum i poznaj jego pracowników.

Nowe Centrum uruchomiono 22 kwietnia. Znajduje się ono w Rzeszowie przy ul. Trembeckiego 5B.

Nowe Centrum Logistyczne to magazyn wysokiego składowania o powierzchni 4500 mkw i 6500 miejscach paletowych. Towar składowany w magazynie będzie sprzedawany klientom bezpośrednio kupującym w punkcie szybkiej sprzedaży przy magazynie wysokiego składowania, jak też posłuży do kompletowania dostaw towarów bezpośrednio do klientów. Centrum Logistyczne Hydrosolar będzie również zaopatrywać magazyny SHI w regionie – jest ich osiem na terenie Podkarpacia.

Otwarciu Centrum Logistycznego towarzyszyły też mini-targi branżowe, dedykowane specjalistom z branży instalacyjnej. Spotkanie w którym wzięło udział 55 wystawców zorganizowano w części nowo otwartego magazynu. W ciągu zaledwie kilku godzin (targi trwały od 11 do 16) stoiska odwiedziło ponad 300 klientów, których przyciągnęła okazja do spotkania z przedstawicielami firm oraz liczne promocje.

Targi były jednym z elementów związanych ze świętowaniem otwarcia Centrum Logistycznego i nowego salonu Elements w Rzeszowie. Dzień zwieńczył bankiet, w którym uczestniczyło ok. 280 zaproszonych gości.

Autor tekstu: Arkadiusz Kaczanowski | Rynek Łazienek

[nggallery id=32]