Vigour

ZOBACZ na vigourpolska.pl

VIGOUR to produkty markowe spełniające najwyższe wymagania, wyróżniające się funkcjonalnością i trwałością, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się ich długą eksploatacją.

  • wyłącznie uznani markowi europejscy producenci,
  • bardzo dobra jakość produktów,
  • długi okres gwarancji,
  • sprawnie funkcjonujący serwis,
  • atrakcyjne wzornictwo,
  • dopasowanie techniczne do wymogów rynku,
  • doskonała proporcja ceny do jakości,
  • wieloletnia dostępność części zamiennych,
  • produkty ceramiczne występują z powłoką HygienePLUS.

COSIMA, DERBY, CLIVIA i WHITE to cztery różne linie i cztery różne style, jednak ich design jest na tyle zbliżony, że można je dowolnie łączyć i nadal będą one tworzyły stylistyczną całość. Za każdym produktem kryje się nie tylko zaawansowana myśl techniczna inżynierów, ale także kompetencje zespołu projektantów, tworzących te produkty wyłącznie dla nas. Opinie i sugestie Klientów są inspiracją do opracowywania coraz to lepszych łazienkowych rozwiązań. Stąd też bierze się wyjątkowa funkcjonalność produktów Vigour.  Po prostu, chcemy, aby Państwa łazienka była nie tylko piękna, ale i niezwykle praktyczna. Produkty Vigour mogą być urzeczywistnieniem Państwa marzeń o kompletnie wyposażonej łazience, w której będziecie się czuć naprawdę dobrze.

Ceramika łazienkowa White

white_ceramika

Seria WHITE odzwierciedla jeden z najbardziej aktualnych trendów w projektowaniu łazienek soft puryzm. Doskonale wyprofilowane zaokrąglenia, przejścia i łuki łagodne, powierzchnia śnieżnobiała i gładka a geometryczna struktura daje poczucie pewności i solidności produktu.

Armatura łazienkowa White

white_armatura

Armatura WHITE to rozkosz dla zmysłów. W połączeniu z ceramiką z tej samej serii tworzy harmonijną całość. Armatura wannowa i natynkowa występuje także w wariancie montowanym bezpośrednio do ściany z ukrytymi mocowaniami. Ułatwia to nie tylko czyszczenie, lecz także nadaje nowoczesny charakter naszej łazience.

Wanny i brodziki White

white_wanny

Czysty relaks! W komfortowych wannach serii WHITE każdy możesz z  łatwością zapomnieć o trudach dnia codziennego. Organiczne kształty wnętrza wanny zapewniają ciału wygodę. Dotyczy to także wolnostojących wanien z wysokiej jakości odlewów mineralnych.
Zmysłowe przeżycia zapewniają także brodziki WHITE. Dzięki szerokiemu wyborowi kształtów i wielkości wielbiciele kąpieli natryskowych mogą w łatwy sposób zrealizować swoje indywidualne wyobrażenia o wymarzonym prysznicu.

Dodatki łazienkowe White

white_dodatki

Często to „drobiazgi“ nadają przestrzeni charakteru. Łazienek dotyczy to szczególnie. Akcesoria z serii WHITE uzupełniają całościowy obraz łazienki i nadają jej ostatecznego szlifu. Najczęściej najlepsze rozwiązanie jest najprostsze, jak na przykład pierścień zaciskowy do ręczników. Wysoką jakość akcesoriów WHITE odzwierciedla między innymi materiał, z jakiego są wykonane. Tam, gdzie często materiałem jest szkło VIGOUR stawia na wysokiej jakości, długowieczną ceramikę.

Ceramika łazienkowa Cosima

cosima_ceramika

Ceramika Cosima prowadzi wyrafinowaną stylistyczną grę pomiędzy pozornie przeciwstawnymi formami. Łącząc zaokrąglenia z prostymi powierzchniami i minimalnie zaokrąglonymi narożnikami osiąga złoty środek pomiędzy tym, co zdecydowane i łagodne. Zamiast podkreślać kontrast, wydobywa harmonię obu stron..

Ceramika Cosima w subtelny sposób dopasowuje się do każdego stylu. Proste prowadzenie krawędzi oraz brak wszelkich ozdobnych detali decydują o uniwersalnej elegancji tej linii.

Umywalki Cosima zachwycają nie tylko nowoczesnym kształtem, ale także nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi. Ich istotną zaletą jest Az pięć otworów do montażu baterii – wstępnie przygotowanych i umiejscowionych wewnątrz umywalki, a więc niewidocznych na zewnątrz. W zależności od potrzeb wybrany otwór jest przewiercany podczas ostatecznego montażu baterii.

Utrzymanie powierzchni ceramicznych w czystości jest teraz dziecinnie łatwe. Miski ustępowe, bidety i umywalki posiadają specjalną gładką powłokę zapobiegającą osadzaniu się brudu i kamienia

Armatura łazienkowa Cosima

Dodatki łazienkowe Cosima

cosima_dodatki

Dodatki łazienkowe Cosima urzekają swoim trwałym i ponadczasowym pięknem. Ich lekka, przezroczysta forma nawet po dłuższym użytkowaniu nic nie traci na swoim uroku. Wysokiej jakości materiały, takie jak szkło ołowiowe lub chrom, stanowią odwołanie do nowoczesności, a dzięki temu dozowniki mydła, uchwyty na ręczniki lub uchwyty na szklankę nigdy nie przestaną być modne.

Armatura łazienkowa Derby

Dodatki łazienkowe Derby

derby_dodatki

Dodatki łazienkowe Derby, podobnie jak w innych seriach marki Vigour, również posiadają swój stylistyczny wyróżnik. Są to wąskie rurki zastosowane zarówno w przypadku okrągłych chromowanych uchwytów na szklankę, jak i w haczykach na ręczniki oraz w uchwytach i zestawach szczotek.

Dodatki łazienkowe Derby stanowią wyrazisty akcent w każdej łazience i perfekcyjnie podkreślają jej styl. Warto również zwrócić uwagę na ich ponadczasowy design, wysoką jakość wykonania oraz wyjątkowo długą żywotność.

Derby Style oferuje zupełnie nowe możliwości indywidualizacji łazienki i oferuje wiele praktycznych rozwiązań. To nie tylko produkty dla osób, które chcą mieć dodatki łazienkowe w z góry ustalonym i konkretnym miejscu. To także produkty dla wszystkich tych, którzy często zmieniają wystrój łazienki i chcą uniknąć otworów montażowych w ścianie. Z tego samego powodu znakomicie sprawdzają się w obiektach przemysłowych i publicznych.

Ceramika łazienkowa Clivia

clivia_ceramika

Linia Clivia jest uosobieniem maksymalnej funkcjonalności połączonej z ładną formą. Łatwość w utrzymaniu czystości, niebanalny design, ergonomiczne rozwiązania, wysoka jakość i trwałość – wszystko to jest odzwierciedleniem przyjaznego nastawienia do użytkownika myślącego o racjonalnie i komfortowo zaaranżowanej łazience. To seria dla tych, którzy cenią sobie oszczędność, wygodę i praktyczność. Klasyka i estetyka serii jest jej niezaprzeczalnym atutem.

Umywalki Clivia charakteryzują się dużymi misami oraz sporymi wolnymi powierzchniami ceramicznymi o szerokości 500 i 600 mm. Ich kompaktowa forma sprawia, że bez problemu wytrzymują codzienne, nawet bardzo intensywne użytkowanie. Clivia to także miski ustępowe lejowe lub z półką – wiszące lub stojące, oraz pisuary.

Armatura łazienkowa Clivia

clivia_armatura

Wyróżnia ją ergonomiczny, klasyczny kształt i wykonanie w nowoczesnej technologii. Zastosowane głowice ceramiczne ECOM regulują oszczędny przepływ wody poprzez wbudowany ogranicznik, co powoduje także zmniejszenie zużycia wody.

 

Dodatki łazienkowe Clivia

clivia_dodatki

Clivia to także pomysłowe i niezwykle funkcjonalne dodatki łazienkowe. Uchwyty na ręczniki, mydelniczki, uchwyty wannowe czy uchwyty na szklankę doskonale pełnią swoją funkcję i jednocześnie, dzięki swojej prostej formie nie zwracają na siebie uwagi.

Sprawdź aktualną ofertę Vigour !