Aktualności

HYDROSOLAR MAŁOPOLSKA – nowa siedziba biur oraz centrum logistyczno-magazynowego

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że firma Hydrosolar Sp. z o.o. Małopolska Sp.k. przeniosła swoje biura oraz centrum logistyczno-magazynowe do nowej lokalizacji w Modlniczce przy ul. Instalatorów 1.

Przeprowadzka do nowej siedziby była dla nas bardzo dużym wyzwaniem, ale dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu wszystkich pracowników operacja zakończyła się sukcesem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w nowej lokalizacji i skorzystania z możliwości nowoczesnego centrum logistycznego.

Dostawy towaru naszym transportem realizujemy codziennie na dotychczasowych zasadach. Odbiór osobisty towaru z magazynu głównego przy ul. Instalatorów 1 jest możliwy w oznaczonym

punkcie szybkiej sprzedaży/odbioru [SHI].

Państwa opiekunowie (pracownicy działu sprzedaży), pracownicy działów technicznego, sanitarnego i księgowości są dostępni w biurze w nowej siedzibie w zmienionych godzinach od 7.00 do 15.00.

Planujemy w najbliższej przyszłości wydłużenie czasu pracy wspomnianych wyżej działów do godziny: 15.30.

Wszystkie numery telefonów pozostają bez zmian.

W terminie do ok. miesiąca zamierzamy uruchomić dużą i dobrze zaopatrzoną Samoobsługową Hurtownię Instalacyjną w nowej siedzibie firmy przy ul. Instalatorów 1.

W dotychczasowej lokalizacji przy ul. Stoczniowców 5 funkcjonuje Samoobsługowa Hurtownia Instalacyjna. Godziny otwarcia od 7.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku, a numer telefonu to: 797 903 677.

Gorąco zapraszamy do korzystania z oferty naszej firmy w miejscu, które Państwo znają od lat. Dołożymy starań, aby zmieniona forma działalności przy ul. Stoczniowców 5 spełniała Państwa oczekiwania.

Jesteśmy przekonani, że nowe centrum wzmocni nasze możliwości logistyczne i będziemy mogli znacząco podnieść poziom usług świadczonych na Państwa rzecz.

JAK DOJECHAĆ?

ul. Instalatorów 1 w Modlniczce k. Krakowa