Radson

3

Informacje ogólne:

Radson to marka koncernu Rettig ICC Group, największego światowego producenta grzejników.

Pod marką Radson sprzedawane są grzejniki płytowe, dekoracyjne, łazienkowe, konwektorowe, kanałowe, kolumnowe.

Różnorodność typów, szerokie spektrum wymiarów, bogata paleta barw gwarantują wybór idealnego rozwiązania do każdego pomieszczenia – bez względu na to czy do ogrzania jest salon, kuchnia, łazienka, sypialnia, biuro, magazyn.

Cały proces produkcji odbywa się w systemie zarządzania jakością opartym na surowych normach ISO 9001. Na każdym etapie powstawania grzejniki podlegają starannej kontroli.

Radson słynie z bardzo dobrego wykonania, niezawodności, sprawności i wytrzymałości swoich wyrobów. Wysoka jakość to ich stała, niezmienna cecha.

Grzejniki Radson zapewniają odpowiedni komfort cieplny, pełne bezpieczeństwo, umożliwiają spełnienie indywidualnych oczekiwań, mogą stanowić ważny element wystroju.

Zakłady wytwarzające grzejniki Radson inwestują w nowoczesne technologie produkcji, w szkolenia i rozwój pracowników oraz w ochronę środowiska.

Macierzysty zakład Radsona w Zonhoven w Belgii położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów zalesionych i licznych stawów. Zabudowania fabryki oddziela od terenów zielonych ponad 10 ha strefa buforowa. Firma zabiega o jak najniższe zużycie surowców, energii i wody oraz o maksymalną redukcję hałasu czy zanieczyszczeń wody i powietrza, dba o odzysk ciepła. Starania te potwierdza certyfikat ISO 14001 w zakresie ochrony środowiska.